Salon Firmowy +48 18 547 69 60

PL | EN

fachowe doradztwo

Zapraszamy Państwa do naszego salonu firmowego, gdzie nasz wykwalifikowany personel oprowadzi Państwa po naszym wysublimowanym świecie mebli. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę a dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowany plac zabaw. Czas spędzony w naszym salonie, na pewno nie będzie stracony. Pomożemy wyselekcjonować Państwu meble, które swoją stylistyką, funkcjonalnością oraz kolorystyką najbardziej oddadzą charakter Państwa wnętrza.

transport i montaż

Aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów dowozimy meble po całym kraju. Koszt transportu uzgadniamy z klientem indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i dystansu. Na Państwa życzenie wysyłamy naszych pracowników w celu wniesienia mebla (usługa płatna). Istnieje również możliwość montażu (usługa płatna)

dostępność / czas realizacji

Nasze meble tworzymy na specjalne zamówienie klienta i każde zlecenie jest traktowane jednostkowo. Czas realizacji wynosi od 4 do 7 tygodni w zależności od poziomu skomplikowania mebla oraz ilości zamówionych elementów. Dokładamy wszelkich starań, aby ten czas ograniczyć do minimum.

raty

W naszym salonie mogą Państwo skorzystać z systemu ratalnego. Obecnie proponujemy taką formę zakupu za pośrednictwem dwóch oddziałów bankowych: Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. Aby skorzystać z takiej usługi wystarczy tylko dowód osobisty oraz w niektórych przypadkach, zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów. Szczegółowe informację uzyskają Państwo kontaktując się z naszym salonem firmowym.

gwarancja

Producent zapewnia 24 miesięczną gwarancje od daty sprzedaży. Nabywca zobowiązuję się do korzystania z zakupionych dóbr zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zasadami należytej eksploatacji. Gwarancja obejmuje wady technologiczne ujawnione podczas użytkowania. Szczegółowe warunki klient uzyskuje wraz z kartą gwarancyjna przy zakupie towarów.

Meble Bugajski - Sklep e-sklep