Salon Firmowy +48 18 547 69 60

PL | EN

tradycja

Meble Bugajski to firma, która swój początek miała blisko ćwierć wieku temu - w 1994 roku. Od początku jej powstania, aż do dnia dzisiejszego pasja, dbałość o detale, oraz jakość produktu są elementami nadrzędnymi, które w efekcie pozwalają tworzyć niezwykłe i unikalne pod względem formy i ergonomii meble.

Nasza firma jest rozpoznawalną marką na rynku krajowym oraz zagranicznym. Na przestrzeni lat zaufało nam wielu odbiorców ceniących kunszt oraz indywidualny charakter każdego naszego produktu.

Nasze meble od niedawna można obejrzeć nie tylko w salonach partnerskich na terenie Europy, ale równie w salonie firmowym mieszczęcym się na południu Polski - w Nowym Sączu.

Niewątpliwą przewagą jako producenta jest to, że pozwalamy właściwie na nieograniczoną ingerecję klienta w finalny produkt. Dysponujemy setkami sposobów wykończeń. Od najlepszych wyselekcjonowanych włoskich skór, poprzez materiały naturalne i syntetyczne. Wszystko to, w połączeniu z fachową radą, oraz doświadczonym zespołem rzemieślników pozwala dostarczyć Państwu niezwykły i niepowtarzalny produkt.


kunszt

Siłą naszej firmy jest doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra. To jej wiedza i zaangażowanie pozwala dostarczać Państwu meble stojące na wysokim poziomie estetycznym i wizualnym.

Nasz zespół stanowi blisko 300 pracowników. Pasjonatów, którzy od lat związani są z firmą. Ich wiedza i zaangażowanie pozwala budować nową jakość w dziedzinie meblarstwa. Część naszych wizji naturalnie nie byłaby możliwa do zrealizowania, gdyby nie nowoczesny park maszynowy, cyfrowo obsługiwane narzędzia tnące i wiele innych rozwiązań stosowanych przez nas na codzień.

Wszystko po to, aby nie zawieść naszych klientów i oferować im produkt taki, jaki sami chcielibyśmy otrzymać.


Meble Bugajski - pasja, styl, komfort, jakość.

współpraca

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę modeli mebli tapicerowanych. Oferujemy sofy, narożniki, fotele, pufy w skórze oraz tkaninie. Każde zmówienie to indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do współpracy.


Kontakt

Dział Handlowy
+48 18 443 23 36

Meble Bugajski - Sklep e-sklep